Skip to content

Fraktal – kuchnie na wymiar Wołomin

Zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy w Wołominie przy ulicy Matejka 23

Marzysz o funkcjonalnej i komfortowej kuchni, w której przygotowanie posiłków będzie samą przyjemnością? Nasza rodzinna firma zajmuje się produkcją kuchni na wymiar. Oferujmy fachową oraz kompleksową pomoc – począwszy od dobrania indywidualnego projektu, po profesjonalny montaż.

Sklep Meblowy Wołomin – zamów kuchnie swoich marzeń

Meble kuchenne na wymiar to ogrom możliwości – są idealne dopasowane do potrzeb oraz przyzwyczajeń domowników. Nie każdy jest posiadaczem dużej oraz wymiarowej kuchni – ale to nie oznacza, że nie można idealnie wykorzystać dostępnej przestrzeni. Wybierając meble na zamówienie, nawet nieduża kuchnia staje się ergonomiczna i schludna – takie rozwiązanie pozwoli uniknąć przytłoczenia powierzchni. Przebywanie w takim pomieszczeniu będzie prawdziwą przyjemnością.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby oraz przyzwyczajenia – dlatego umożliwiamy dopasowanie szafek do sprzętu, który będzie używany w kuchni. To klient decyduje, czy meble powinny posiadać więcej szuflad czy półek lub jakiej szerokości powinny być szafki. Kwestią wyboru jest również mechanizm otwierania górnych szafek – mogą to być tradycyjne modele, poziome i szerokie klapy lub też przeszklone witryny. Kuchnie na wymiar pozwalają na zabudowanie każdego rodzaju urządzeń AGD – dzięki temu, można ukryć sprzęty, które nie pasują do nowych mebli ale chętnie z nich korzystamy. Zabudowa zapewni swobodny dostęp do wyposażenia, ale nie zepsuje harmonicznego efektu wizualnego. Decydując się na takie rozwiązanie, możemy też sami zadecydować jakie oświetlenie oraz w których częściach pomieszczenia powinno się znajdować.

Jesteśmy producentami mebli kuchennych, więc mamy dostęp do materiałów najwyższej jakości. Szeroki wybór wzorów, kolorów oraz faktur pozwala na idealne dopasowanie blatów, frontów, systemów oraz innych akcesoriów kuchenny do potrzeb i upodobań naszych klientów. Oferujemy wiele ciekawych rozwiązań, które podnoszą funkcjonalność pomieszczenia – na przykład praktyczne systemy narożne. Postaw na bezawaryjne meble kuchenne oraz indywidualny charakter swojej kuchni!

Meble kuchenne na zmówienie Wołomin – zachęcamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz kuchnie na wymiar, Wołomin jest dzielnicą, na której działamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiemy na dodatkowe pytania. Priorytetem dla nas jest zadowolenie naszych klientów – dlatego cały czas podnosimy jakość naszych usług, jednocześnie gwarantując atrakcyjne ceny.