Skip to content

Fraktal – szafki kuchenne na wymiar

Szafki kuchenne to najważniejsze meble w kuchni – w naszej firmie Fraktal zajmujemy się realizacją szafek na wymiar, aby tworzyć rozwiązania perfekcyjnie odpowiadające potrzebom wszystkich klientów! Nasze meble kuchenne na wymiar mogą stać się pięknym i funkcjonalnym wyposażeniem każdego wnętrza – nawet tego najmniejszego. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do klientów wiemy, jak przygotować taką zabudowę kuchni, która będzie nie tylko wyglądała estetycznie, lecz także będzie komfortowa każdego dnia.

Fraktal – szafki kuchenne na wymiar Wilanów i Mokotów – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szafki kuchenne idealne do każdej kuchni
W naszej firmie wykonujemy szafki kuchenne w wielu wariantach do wyboru – szafki kuchenne stojące oraz szafki kuchenne wiszące. Tworzymy aranżacje w różnych stylach – tradycyjne i nowoczesne. Dopasowujemy je specjalnie do potrzeb klientów, by nasze kuchnie były spełnieniem wszystkich ich wymagań. Do realizacji szafek kuchennych wykorzystujemy różne warianty frontów meblowych – fronty z płyt MDF z różnymi nawierzchniami, fronty fornirowane naturalnym drewnem, fronty drewniane, fronty przeszklone. Posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów do wyboru. Szafki wyposażamy w nowoczesne systemy meblowe od renomowanych producentów. Wykonujemy szafki o konstrukcji tradycyjnej – z rozwieranymi drzwiami, szafki z
podnośnikami pneumatycznymi, szafki z szufladami. Oferujemy różne warianty wyposażenia wewnętrznego szafek – tacki, kosze, karuzele, organizery, pojemniki, aby przechowywanie było jeszcze łatwiejsze.

Twoja wyjątkowa kuchnia stworzona na wymiar.
W naszej firmie jesteśmy skoncentrowani na zadowoleniu klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę – od wykonania projektu kuchni, poprzez jego realizację, a skończywszy na fachowym montażu przez naszych pracowników. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych mebli kuchennych na wymiar jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Fraktal – szafki kuchenne na wymiar Mokotów – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!