Skip to content

Fraktal – Sklep meblowy Targówek

Kuchnia jest wyjątkowym pomieszczeniem w domu – to tutaj kultywowane są rodzinne tradycje, odbywają się ważne rozmowy oraz spotykają się wszyscy członkowie rodziny. Aby jednak była ona prawdziwym sercem domu, musi spełniać kilka czynników – przede wszystkim powinna być ergonomiczna, wygodna oraz dopasowana do potrzeb domowników. Pomożemy Ci stworzyć właśnie taką kuchnię – od wielu lat, jako rodzinna firma zajmujemy się wyposażaniem, tego niezwykle ważnego pomieszczenia w każdym domu.

Sklep meblowy Targówek – stwórz kuchnie swoich marzeń

Wykonywanie kuchni na wymiar na to nasza specjalność. Oferujemy w tej kwestii kompleksową oraz fachową obsługę. Jesteśmy gotowi zaproponować doskonały projekt dopasowany do Twoich potrzeb, ale też z chęcią zrealizujemy indywidualne propozycje naszych klientów. Od samego początku aż po montaż i o ostatnie detale jesteśmy całkowicie zaangażowani w wykonywaną przez nas pracę. Priorytetem jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów – dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Meble produkowane na wymiar oferują zdecydowanie więcej możliwości niż gotowe komplety oraz pozwalają na doskonałe wykorzystanie miejsca. Nie jesteś szczęśliwym posiadaczem dużej i przestronnej kuchni o równych ścianach? Zamów meble kuchenne, które będą idealnie dostosowane do Twojej powierzchni! Dzięki nam nawet małe pomieszczenia staną się niezwykle funkcjonalne, a praca w nich będzie prawdziwą przyjemnością. Kuchnia na wymiar umożliwia zabudowę wszelkich urządzeń AGD, co pozwala uzyskać harmonijny oraz estetyczny efekt – ułatwia to również sprzątanie oraz utrzymanie pomieszczenia w czystości.

Targówek sklepy meblowe – postaw na jakość oraz wyszukany wygląd

Klasyczna kuchnia, w której wyczuwa się rodzinną, sielską atmosferę czy nieskazitelna i minimalistyczna utrzymana w stylu norweskim? A może kuchnia w coraz to modniejszym stylu Urban Jungle, która opiera się na łączeniu bujnej roślinności z miejskimi akcentami? Czy luksusowa w iście pałacowym stylu? Naszych klientów ogranicza jedynie wyobraźnia! Jesteśmy w stanie stworzyć taką kuchnię – jaką tylko sobie zażyczą.

Jesteśmy producentem mebli kuchennych, więc dysponujemy materiałami najwyższej jakości. Szeroka gama kolorów, wzorów oraz tekstur – jeśli chodzi o blaty, fronty, systemy czy akcesoria kuchenne powoduje, że z łatwością znajdziemy rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Jeżeli ważna dla Ciebie jest terminowość, rzetelność oraz profesjonalność – zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami.