Skip to content

Fraktal – Sklep meblowy Marki

Mieszkasz w miejscowości Marki lub jej okolicach? Planujesz remont swojej kuchni lub dopiero jesteś na etapie jej aranżacji? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się projektowaniem oraz realizowaniem kuchni marzeń.

Kuchnie na wymiar Marki – jaka powinna być kuchnia marzeń?

Kuchnia, czyli serce domu to wyjątkowe pomieszczenie. To w nim spotykają się wszyscy członkowie rodziny i toczy się życie towarzyskie. Poranna, aromatyczna kawa, obiad, który dodaje sił lub romantyczna kolacja – aby każda chwila była w niej wyjątkowa, kuchnia musi być starannie urządzona. Nie ma tu miejsca na przypadkowe rozwiązania lub pośpiesznie podejmowane decyzje. Stworzenie kuchni marzeń to wymagające, kilkuetapowe przedsięwzięcie. Nietrudno więc domyślić się, że uniwersalne meble kuchenne dostępne w większości sklepów meblowych nie zaspokoją naszych potrzeb – w końcu robione są pod ogół społeczeństwa, a każdy z nas się różni. I znaczenie mają tu nie tylko upodobania, ale nawet tak prozaiczne cechy, jak wzrost. Standardowa wysokość blatu lub górnych szafek może oznaczać, że praca w kuchni będzie męcząca, a nawet niebezpieczna. Z trudem będziemy sięgać po sprzęty znajdujące się na górze lub za niski blat będzie nas zmuszał do nieustannego garbienia się. Jak można rozwiązać ten problem? Doskonałym rozwiązaniem są meble na wymiar Marki. Stworzone na indywidualne zamówienie, zaspokoją wszystkie potrzeby – nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawią, że pozornie niefunkcjonalna przestrzeń stanie się wygodna i komfortowa, a gotowanie w niej lub spożywanie posiłków, będzie samą przyjemnością.

Sklep meblowy Marki – nasza kompleksowa oferta

Projektowanie i tworzenie kuchni to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Jesteśmy rodzinną firmą, wykonującą meble na zamówienie, które przypadną do gustu prawdziwym miłośnikom dobrego smaku. Naszym celem jest spełnianie marzeń innych o wyjątkowej kuchni. Zdajemy sobie sprawę, że atrakcyjny design musi iść w parze z jakością. Dlatego jesteśmy całkowicie zaangażowani w prace na każdym jej etapie – od indywidualnego projektu, poprzez sprawną realizacją, kończąc na fachowym montażu. Wykonujemy funkcjonalne kuchnie do każdego wnętrza – zarówno małe, niestandardowe jak i nietypowe pomieszczenia nie stanowią dla nas żadnej trudności. Z przyjemnością stworzymy projekt idealny na poddasze lub do pokoju pełnego zakamarków czy kątów. Wykorzystamy każdą, najmniejszą przestrzeń, aby zamienić z pozoru nieatrakcyjne pomieszczenie w praktyczną kuchnię. Cechuje nas terminowość, rzetelność i fachowość. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie klienta – dlatego z chęcią słuchamy wszystkich wskazówek lub pomysłów, a potem wprowadzamy je w życie.

Jeżeli interesują Cię kuchnie na zamówienie Marki jest miejscowością, w której również oferujmy nasze usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi projektami w galerii. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, a nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią posłużą fachową radą.